Doradca techniczno-handlowy w dziale Lakierów Przemysłowych

Zatrudnienie:

możliwe od zaraz - umowa na czas nieokreślony

Poziom stanowiska

Specjaliści i kierownicy

Miejscowość

Sowia
62-080 Tarnowo Podgórne

Twój zakres obowiązków

•             utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych na wyznaczonym terenie

•             doradztwo i wsparcie techniczne w procesie wdrażania systemów lakierniczych u klienta oraz rozwiązywanie powstałych problemów

•             optymalizowanie i dostosowanie produktów/technologii do potrzeb klienta

•             przeprowadzanie prób technologicznych

•             analiza i monitorowanie rynku/klientów pod kątem potencjału sprzedaży, udziału konkurencji, analiza działań konkurencji

•             kreowanie i dbałość o dobry wizerunek firmy

•             współpraca z siedzibą w Tarnowie Podgórnym oraz centralą w Niemczech

Nasze wymagania

•             doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Doradcy techniczno-handlowego, Technika lub Operatora w branży meblarskiej, drzewnej bądź pokrewnej, w sprzedaży w kanale B2B

•             wykształcenie min. średnie, ukończona szkoła o profilu drzewnym będzie dodatkowym atutem

•             znajomość technik aplikacji materiałów lakierniczych

•             komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, która będzie wykorzystywana we współpracy zarówno z klientem jak i centralą spółki

•             łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

•             umiejętność organizowania własnego czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań

•             znajomość pakietu MS Office

•             prawo jazdy kat. B

•             gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

•             możliwość wykazania się i rozwoju w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•             duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach

•             zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie

•             niezbędne narzędzia pracy jak laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

•             pakiet świadczeń dodatkowych jak prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, premie

Wyślij zgłoszenie pocztą

Remmers Polska Sp. z o.o.
ul. Sowia 8
Polska

rekrutacja@remmers.pl